Gepaş, Eylül 2014’ te büyüdükçe küçülen dünyanın yeni düzenine hızla adapte olmuş, genç ve dinamik bir kadro ile 21.yüzyılın tüm fırsatlarını değerlendirmek için kuruldu.

 

Geride bıraktığımız süre içerisinde; medya, bilişim, proje yönetimi, idari danışmanlık, iletişim, reklam, bilişim, spor, sponsorluk yönetimi, etkinlik yönetimi gibi alanlarda ilgili sektörün lokomotif kurumlarına hizmet verdik ve iş ortaklıkları gerçekleştirdik.

 

2016 yılından itibaren Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarına ait “Yüksek Hızlı Tren” filosunun eğlence sistemi yönetimi işini üstlenirken aynı zaman da söz konusu platformun tüm medya içeriklerinin de tedarikçisi olarak hizmet vermekteyiz.

 

Bununla birlikte mobil oyun geliştirmeleri, animasyon, çizgi film üretimi ve tedariği konusunda da uzman kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Kurulduğu an itibariyle etik değerleri en önde tutan, her zaman başka bir bakış açısı olduğuna inanan çağdaş, yenilikçi ve değişime ayak uyduran şirketimiz, yaşadığımız dünya düzeninde gerek toplumsal gerekse kurumsal sosyal sorumluluk hassasiyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

 

Yol haritası girişimcilik  olan şirketimiz her zaman kar amaçlı hareket etmez. İnsan odaklı sosyal sorumluluk projeleri ile ülkemize ve yaşadığımız topluma sürekli pozitif katkı sağlamak önceliklerimiz arasında yer almaktadır.